O Nas

Studio ćwiczeń siłowych „Apollo” jest jednym z największych obiektów tego typu w Głogowie, które swoje otwarcie datuje na rok 1995. Siłownia wyposażona jest w nowoczesne urządzenia do ćwiczeń siłowych, aerobowych i rehabilitacyjnych. Z usług siłowni mogą korzystać zarówno mężczyźni jak i kobiety. Siłownia czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 800 – 2200 oraz w soboty 1000 – 1400 (z dniem 01.01.2017r. 1000 – 1600).

Znajdują się u Nas 3 klimatyzowane sale do ćwiczeń o łącznej powierzchni ok. 270m2. Wszystkie trzy sale zawierają typowe przyrządy i urządzenia do ćwiczeń siłowych. Jednak to nie wszystko, ponieważ jedna z nich jest przystosowana również do ćwiczeń aerobowych dla kobiet, na której znajdują się takie urządzenia jak rowery rehabilitacyjne, orbitreki czy bieżnia elektryczna.  Oprócz tego siłownia posiada dwie oddzielne przebieranie przeznaczone dla mężczyzn i kobiet, wyposażone w prysznice oraz zamykane szafki do przechowywania odzieży.
Jeśli nie jesteś profesjonalistą to nie martw się, ponieważ oferujemy fachowy indywidualny dla każdej osoby instruktaż prowadzony przez absolwentów Akademii Wychowania Fizycznego.

Akceptujemy karty: